Czy to kontratak?

Jeżeli jest tak jak w tytule, to znaczy że ktoś zaczął się bać zmian. A z tego wynika, że obraliśmy dobry kierunek postępowania i działania. Zmiany tak czy inaczej nastąpią. ich wynikiem będzie: MIASTO RÓWNYCH SZANS, a nie wybranych grup, jak jest wg mnie na dzień dzisiejszy.

Jak informuje www.rolowanadabrowa.pl:

W nocy z 30 września na 1 października br. dokonano zuchwałego włamania do siedziby telewizji internetowej TVDG.PL przy Alei Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Wybito szybę specjalistycznym narzędziem i dokonano kradzieży. Z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa nie możemy podać większej ilości szczegółów.
Jednym z wątków zdarzenia może być udział tego medium w kampanii wyborczej jednego z kandydatów na Prezydenta Dąbrowy Górniczej oraz na radnych do Rady Miejskiej w zbliżających się wyborach samorządowych w dniu 21 października 2018 r. Gdyby ta informacja się potwierdziła, oznaczałoby to dojście tej kampanii do punktu, gdzie kończy się rola siły argumentów, a rozpoczyna – argument siły.
O postępach w śledztwie oraz jego wynikach będziemy Państwa informować.

Potwierdzenie informacji poszło już w Naszej Polskiej Telewizji TVP3:


Osobiście czekam na sukces Policji w poszukiwaniu sprawców. Jak do tej pory w przypadku ataków lewackich wg mnie ta dąbrowska nie ma spektakularnych osiągnięć, a wręcz przeciwnie. Ze znajomością Konstytucji RP, też jest wg mnie nie najlepiej. Że przypomnę „ochronę” (zamiast aresztowania w trakcie przejazdu) niemieckich komunistów, którzy bezczelnie „raczyli odwiedzić” Nasze Miasto. Zobacz: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=33076#more-33076.

Również dziwne i niekompetentne zachowanie (wchodzenie w nie swoje kompetencje) w trakcie usuwania pomników sowieckich, choćby w Łośniu budzi spore zastrzeżenia co do jej zachowań. Zobacz: http://rolowanadabrowa.pl/zlamane-prawo-prasowe-winny-rzecznik-matylewicz-czy-prezydent-podraza.

Zobacz także: http://rolowanadabrowa.pl/apel-policji-w-dabrowie-gorniczej. Nie znam wyników śledztwa.

Zresztą także ewidentny atak polityczny w wieczór wyborczy 10.11.2002 r. (pamiętny z porażki postkomunistycznego kandydata M. Lipczyka z Panem J. Talkowskim) na mój dom został w miesiąc umorzony. Zobacz: http://grzegorzjaszczura.pl/?p=21958#more-21958. A może przypomnę jeszcze nielegalne przeszukanie naszej firmy 11.04.2006 r. przez dąbrowską Policję.

Mam nadzieję, że teraz sprawcy zostaną zatrzymani!

Ps Tematem włamu do siedziby TVDG.PL jest zainteresowana także TVP1. Może znowu zobaczymy coś w kolejnych programach Anity Gargas. Ostatni jej program o Dąbrowie Górniczej w temacie gospodarki odpadami obejrzało ponad 1,5 mln widzów w Polsce plus nasza Polonia na świecie. To tak k’woli informacji. Zobacz: http://rolowanadabrowa.pl/dabrowskie-zaglebie-smieciowe-czyli-co-laczy-zagule-lipczyka-i-podraze.

 

Grzegorz Jaszczura – Blog, Październik 4, 2018

 

 

 

 

P.S. Od Redakcji Rolowana Dąbrowa: A przypomnijmy – zaczęło się w sierpniu tego roku (zobacz)….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *