Led-skoteka na Alei Piłsudskiego – czyli spokojnie to tylko awaria

Grzegorz Jaszczura Zielona

(źródło: nagranie Mieszkańca z podaną właściwie datą 17.03.2019 r.)

 

Cytując Prezydenta Dąbrowy Górniczej Marcina Bazylaka (w odpowiedzi na interpelację radnego Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej Grzegorza Jaszczury – zobacz)

„przegląd (…) nie stwierdził żadnych problemów z działaniem lamp w tym rejonie – wszystkie oprawy świeciły prawidłowo.

Zadanie polegające na modernizacji oświetlenia ulicznego jest realizowane przez Referat Zarządzania Energią Wydziału Inwestycji Miejskich tut. Urzędu i było dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Zostało także odebrane i rozliczone, zgodnie z warunkami zawartych umów z Wykonawcą i Urzędem Marszałkowskim.”

Ledy na Alei Piłsudskiego realizowano późną jesienią 2018 roku i od początku są z nimi problemy. Albo takie, jak widać na filmie (dyskoteka po stronie z ledami, normalnie po stronie „starych” lamp), albo – jak w przypadku odcinka Zajezdnia – Szkoła Podstawowa nr 18 – długie godziny albo i całe noce lampy ledowe zwyczajnie nie świecą.

Jakie dowody należy przedstawić, aby merytoryczni pracownicy Urzędu Miejskiego stwierdzili, że jest problem?

 

Tak jak w przypadku wyjazdu przez pasy na drogę publiczną (zobacz) – ale do tego jeszcze wrócimy.

 

Kliknij 🙂

Tagged

1 thought on “Led-skoteka na Alei Piłsudskiego – czyli spokojnie to tylko awaria

  1. WITAM TE LAMPY TO ODZWIERCIEDLENIE WSZYSTKIEGO W TYM MIEŚCIE-OD DAWNA POWTARZAM ŻE TO ZACOFANE MIASTO ,TAK NAPRAWDĘ MIESZKAŃCÓW TO NIE OBCHODZI ,I SA ZDZIWIENI ŻE TAK MÓWIĘ .CZY WIECIE ŻE W DĄBROWIE PRZY URZĘDZIE SKARBOWYM NIE MA PARKINGU ? PEWNIE O WIELU RZECZACH NIE WIECIE.DLA MNIE DĄBROWA TO ZAŚCIANKOWE MIASTO-STARA BABCIA ODMALOWANA NA WESELE ….UWAŻAM ŻE TO WINA STARYCH NALECIAŁOŚCI LEWAKÓW KTÓRZY KIERUJĄ TYM MIASTEM…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *