Obywatele RD dziękują radnej za wstawienictwo

Nasze wielkie Muchas gracias, Danke schönen, Merci beaucou, staropolskie Bóg zapłać – Pani Radnej za wstawiennictwo w Radzie Miejskiej w Dąbrowie Górniczej 😉

 

6 thoughts on “Obywatele RD dziękują radnej za wstawienictwo”

  1. Pani radna czy zna pani osobę bardziej ordynarną, bezczelną i perfidną od pani ? Pani skandaliczne zachowanie na Komisji Rewizyjnej pobiło wszelkie rekordy; pomówień, oszczerstw, kłamstw i ubliżeń, nie spotkanych w moim życiu, nawet nie słyszałem o podobnych. Pani skandaliczne zachowanie było godne wyroku lub leczenia zamkniętego. To ja ,,opluty” poniżony, zbluzgany Tadeusz Jędrzejec z Cedlera (Cieszkowskiego) w Gołonogu. Proponuję raz na zawsze zrezygnować z mandatu radnej i zająć się zdrowiem . . .

  2. Nareszcie doczekałem się właściwej postawy Radnych RM z PiS i Niezależna w DG. Pani Radna Katarzyna Zagajska grzmiała w obronie mieszkańców Ząbkowic, Tworznia, Strzemieszyc za BEZMYŚLNE wprowadzenie w 2008r., opłaty adiacenckiej, przez prezydenta Podrazę i jego podległych radnych, ale bezradnych i bezmyślnych z SLD, TPDG i PO. W 2005r przekonałem poprzedniego Prezydenta Miasta który nie wprowadził DOBROWOLNEGO obowiązku opłaty adiacenckiej. Cztery lata później prezydent Podraza nie dość że wprowadził uchwałą RM obowiązek opłaty adiacenckiej to uczynił chyba złośliwie bo z najwyższą stawką jaką dopuszczała ustawa , czyli 50%. Przewodnicząca RM nie dopuściła propozycji uchwały anulującej obu uchwał (dot. 50% i 3%) i uchwałę, aby prezydent w ramach prośby Radnych PiS, zrezygnował z karania finansowego mieszkańców opłatą adiacencką. Warto aby WSZYSCY mieszkańcy DG pamiętali o tej krzywdzie, przy urnie wyborczej.

  3. UWAŻAM ŻE KOMUNIŚCI NAWET GDY MÓWIĄ PRAWDĘ TO I TAK KŁAMIĄ,ONI W SWOIM ŻYCIU TYLE NAKŁAMALI ŻE SAMI NIE WIEDZĄ CZYM JEST NAPRAWDĘ SAMA PRAWDA,BYWAJĄ PRZYPADKI BY NAKŁAMAĆ LUB NAMIESZAĆ MÓWILI PRAWDĘ,TAK CZY INACZEJ KŁAMSTWO TO ICH METODA, UWAŻAM ŻE SAM OSOBIŚCIE ZOSTAŁEM OKŁAMANY NA PIŚMIE PRZEZ WILK ,GĘCĘ -Z OŚWIATY URZĘDY D.G. ORAZ KRUPĘ I PODRAZĘ,OKŁAMALI MNIE ABY UKRYĆ OSZUSTWO DZIECI I ICH RODZICÓW NA ZIELONEJ SZKOLE,JAK BY KTOŚ CHCIAŁ WIEDZIEĆ O CO CHODZI TO CHODZI O KASĘ- BYŁEGO DYREKTORA SP-3 W D.G.KTÓRA JEST KŁAMCĄ NA CO MAM WIELE DOKUMENTÓW……..

  4. Z CHROBOT MIAŁEM NIE RAZ DO CZYNIENIA PRZEZ SPOTKANIA NA KOMISJI REWIZYJNEJ,TO BARDZO NIEPRZYJEMNA OSOBA,UWAŻAM ŻE JEST NIEKOMPETENTNA I TAK NAPRAWDĘ BY UTRUDNIAĆ KRĘCIĆ ,PRZESZKADZAĆ NA RZECZ SKARŻĄCYCH A NIE URZĘDU MIASTA UWAŻAM ŻE CHROBOT ,TA OSOBA NIE MA ODPOWIEDNIEGO WYKSZTAŁCENIA DO TEGO STANOWISKA,TAM POWINIEN PEŁNIĆ STANOWISKO PRAWNIK A NIE BYŁA NAUCZYCIELKA WF KTÓRA JAK UWAŻAM MA POJĘCIE O SKIKANIU PRZEZ PŁOTKI-ALE PRZYJDZIE CZAS KIEDY POGONIMY KOMUNISTÓW Z TEGO URZĘDU DO OSTATNIEGO STANOWISKA……..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *