Po nas choćby pożar, czyli dlaczego hydranty na Staszicu są nie bardzo sprawne

Grzegorz Jaszczura Światopogląd Zielona

Jednym z największych obecnie problemów Mieszkańców os. Staszica jest brak pewności co do zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz ochrony środowiska na tym terenie. Po ostatnim pożarze na Osiedlu okazało się m.in., że lokalizacja i sprawność hydrantów na terenie osiedla oraz widoczność ich ulokowania (jak widać na powyższym obrazku) pozostawia wiele do życzenia. Według dąbrowskich wodociągów wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale niektórzy mają wielkie (i wydaje się, że uzasadnione) wątpliwości w tej kwestii…

 

 

Tagged

1 thought on “Po nas choćby pożar, czyli dlaczego hydranty na Staszicu są nie bardzo sprawne

  1. Szanowny Panie Radny
    Mieszkańcy oś Staszic jesteśmy wdzięczni że w końcu pojawił się Radny działający konkretnie i w interesie oraz przy pełnej współpracy mieszkańców .(jestem całkowicie a -polityczny nie należałem i nie jestem związany z żadną frakcją polityczną)
    Uczestniczyłem w posiedzeniach naszej Rady Miasta( obserwator) i stwierdzam że na tych obradach tylko nieliczni Radni składali interpelacje związane z potrzebami mieszkańców naszego Miasta .Ponad to mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że organy odpowiedzialne za bezpieczeństwo przeciwpożarowe ekologiczne i inne niestety nie funkcjonują ( dowody na pismach w naszym (mieszkańców oś Staszic)

Dodaj komentarz